שבוע ירושלים באתרי עיר דוד

Share this

השנה, חוגגים את שבוע ירושלים במקום בו נולדה ירושלים.
חגיגה ייחודית של צבעים, צלילים וסיפורים מרתקים ויוצאי דופן מתקופותיה השונות של ירושלים ממתינה לכם במגוון הפעילויות המיוחדות שלנו לאורך כל שבוע ירושלים.

6.5.21 – 13.5.21 | כ"ד באייר – ב' בסיון

מופע הלילה של עיר דוד


צילום: קובי הראתי

מופע לילי ייחודי המוקרן בטכנולוגיה חדשנית על גבי עתיקות עיר דוד, תחת כיפת השמיים. המופע מספר את סיפור תחייתה של ירושלים הקדומה. לפני למעלה מ-2,500 שנים חרבה ירושלים והחלה גלות בבל. לאחר 70 שניםיוצא נחמיה בן חכליה למסע מסוכן, תוך התמודדות עם אויבים קשים מבית ומחוץ ונגד כל הסיכויים – כדי להקים מחדש את העיר החרבה.

הנחה על מופע הלילה 'הללויה' ברכישת סיורים 'ירושלים בין ערביים'. לרכישה בהנחה: 6033*  

לפרטים ורכישת כרטיסים >>

 

ירושלים בין ערביים


צילום: קובי הראתי

מבחר סיורים ברחבי ירושלים הקדומה מדי ערב בשעה 18:00.

אתם מוזמנים לסדרת סיורים מיוחדת ברחבי העיר בשעות הערביים הקסומות. העיר היפה בעולם בשעה היפה ביותר ביום. בואו להכיר את סיפורי הגבורה מאחורי הקרבות על העיר, לחוות את ההיסטוריה ארוכת השנים וללמוד על הדמויות שעיצבו את פניה של ירושלים. 

לפירוט הסיורים והרשמה >>

 


הנחה על מופע הלילה 'הללויה' ברכישת סיורים 'ירושלים בין ערביים'. לרכישה בהנחה: 6033*  

 

רצים בטיילת – משחק ניווט לכל המשפחה


צילום: אליהו ינאי

לא יכולים לראות יותר את הילדים מול המסכים? בואו לרוץ וללמוד על ירושלים במשחק ניווט מגבש, מעשיר ומלא בתנועה! באמצעות מפה, כתבי חידה וטלפון תוכלו לרוץ, יחד עם כל המשפחה, אחר פתרון חידות ידע על ההיסטוריה של ירושלים. פרס לקבוצה שהצליחה לנווט לכל הנקודות ולפתור את כל החידות בזמן הקצר ביותר.

לפרטים ורכישת כרטיסים >>

 

קמפינג יער השלום


צילום: אליהו ינאי

אין כמו לחגוג את שבוע ירושלים בחופשת קמפינג מושלמת ביער פסטורלי ושליו, ממש במרכז ירושלים. הכירו את קמפינג יער השלום - הקמפינג האורבני הראשון! הקמפינג פתוח בסופי שבוע (חמישי – שבת), ומציע את כל היתרונות שבחופשה, במחירים נוחים לכל כיס.

לפרטים >>

 

הרצאות וירטואליות


צילום: קובי הראתי

פספסתם את סדרת ההרצאות המיוחדות שלנו בזום? זה בשבילכם! הזדמנות מיוחדת לצפות בהרצאות המיוחדות שערכנו שערכנו עם טובי המרצים מבית מכון מגלי"ם. לכבוד שבוע ירושלים נשדר את ההרצאות הנבחרות. 

ההרצאות יתקיימו מדי ערב בין התאריכים 6.5.21 – 13.5.21, בשעה 21:00.

ההשתתפות בהרצאות ללא עלות, אך מותנית בהרשמה מראש.

לפירוט ההרצאות והרשמה >>

 105_155.png
עיר דוד בפייסבוק ועוד רשתות חברתיות