אטרקציות בירושלים

send Share this

אספנו עבורכם מגוון אטרקציות ירושלמיות שיהפכו לכם את הביקור בירושלים לבלתי נשכח!

 
מחפשים אטרקציות בירושלים? ירושלים מציעה שפע של אטרקציות ופעילויות, אם שבעה נפשכם בבאולינג ובקולנוע ואתם מחפשים חוויה ירושלמית מקורית אתם מוזמנים לבחור ממגוון האטרציות והסיורים מבית עיר דוד
 
סגווי ביער השלום: הסגווי כלי הרכב החשמלי אשר ינוע בהתאם לתנועות גופכם יציע לכם חווית רכיבה בלתי נשכחת (עד מהירות של 20 קמ"ש!). במהלך הסיור תתגלגלו בטיילות ארמון הנציב ותהנו מתצפית מרהיבה על העיר העתיקה, על זאת בליווי הדרכה מרתקת של הצוות המעולה שלנו.
 
רצים לירושלים: משחק ניווט לכל המשפחה! בעזרת מפה כתבי חידה והטלפון תצאו למסע בעקבות ההיסטוריה של ירושלים הקדומה. הקבוצה שתצליח לנווט בזמן הקצר ביותר ולפתור את כל החידות מקבלת פרס!
 
סיור לילות בעתיקות: סיור לילי קסום בעיר דוד המתחיל בתצפית, הכולל מיצג תלת מימד מרשים החושף את עברה המפואר של העיר . הסיור ממשיך אל "קריית השלטון"  שם מוקרן מיצג אומנותי מרשים על העתיקות, אשר מספר את סיפורה של ירושלים בתנועה ובצליל.
 
סיור עיר דוד המקראית: מסע אל בטן האדמה, אל ירושלים של מטה, אל המעברים התת-קרקעיים דרכם נכבשה העיר, אל המעיין הגיחון בו הומלכו המלכים ואל נקבת חזקיהו המפורסמת. הסיור כולל כניסה למיצג התלת מימד אשר ייקח אתכם למסע מרתק בזמן.
 
סיור בדרך עולי הרגל: סיור אשר מחזיר אותנו לימי הבית השני בעקבות הגילויים החדשים שנחשפו. נצא בעקבות עולי הרגל אשר עלו לירושלים בימי שלושת הרגלים, נלך ברחוב הקדום, ונכנס למעמקי מנהרת המסתור אשר מוליכה אל יסודותיו של הכותל המערבי.
 
החוויה הארכאולוגית בעמק צורים: מתי בפעם האחרונה מצאתם אוצר קדום? בגן הלאומי עמק צורים תוכלו גם אתם להפוך לארכיאולוגים מגלי אוצרות! בואו לחשוף שרידים מעפר הר הזית, במהלך החוויה תעברו סדנה ארכאולוגית קצרה, ולאחר מכן התנסות אישית בסינון העפר תוך כדי מציאת תגליות רבות
 
 • סיור סגווי בירושלים

  סיור סגווי בירושלים

  בסיור סגווי כבר היית? עיר דוד מזמינה אתכם להכרות עם אורח חדש שעלה לירושלים
 • לילות בעתיקות

  לילות בעתיקות

  לילות בעתיקות- סיורי ערב בעיר דוד
 • רצים לירושלים

  רצים לירושלים

  מוכנים? היכון, רוץ! "רצים לירושלים"- פעילות מהנה וחינוכית לכל המשפחה ברכס ארמון הנציב
 • עיר דוד המקראית

  עיר דוד המקראית

  סיור מודרך בעיר דוד- עירם של מלכים ונביאים, במקום שבו הכל התחיל
 • דרך עולי הרגל

  דרך עולי הרגל

  סיור מודרך בדרך עולי הרגל. חדש! סיור במנהרת המסתור המובילה מעיר דוד אל אבני הכותל
 • החוויה הארכיאולוגית

  החוויה הארכיאולוגית

  מתי לאחרונה חשפתם שרידים קדומים מהר הבית? בעמק צורים תוכלו לעשות זאת.
Excursión por Jerusalén Antigua – una experiencia emocionante y especial para toda la familia
Siga la Ciudad de David en: