City of David | עיר דוד

חנות עיר דוד

תכשיטים
לחנות

חדשות ואירועים

מקסימום חוויה במינימום מאמץ! גלו את הפינות הנסתרות של ירושלים!
לא צריך לנסוע רחוק כדי ליהנות ממרבדי פרחים! לראשונה: פסטיבל פריחה בירושלים!

City of David

ג'יימי גלר ותום פרנץ

ג'יימי גלר ותום פרנץ

כשר זה טעים: מצלמים פרק פתיחה חגיגי בעיר דוד "בישול סביב שבעת המינים"

סיור עיר דוד המקראית - מסע בזמן אל המקום שבו הכל התחיל

 
בואו לגלות את סודותיה של ירושלים המקראית ללכת בעקבות מלכים ונביאים במקום בו התרחשו רבים מסיפורי התנ"ך, לעבור במעברים תת- קרקעיים דרכם נכבשה העיר, לרדת אל המעיין הנסתר שבו הומלכו מלכים, וללכת במימי נקבת חזקיהו לאור פנסים.
הצטרפו למסע קסם מסתורי בין פירים, חומות וביצורים קדומים בעיר דוד, המקום בו נולדה ירושלים.
 
 
מסלול הסיור 

חוויה מיוחדת לילדים - לסייר עם דידי בעיר דוד

 
דידי – בובת הנֶבֶל שלנו אוהבת סיורים והרפתקאות. אתם מוזמנים לגלות את ירושליםהקדומה בסיור מותאם לילדים המכיל המון סיפורים מרתקים, מצחיקים ומרגשים בין עתיקות עיר דוד.
הסיור חווייתי, מחכים ומעשיר ומומלץ לכל הגילאים!
הסיור מלווה בשחקן מנוסה המפעיל את בובת דידי הנֶבֶל לאורך כל הסיור.
 
 

מסלול הסיור 

הללויה – מופע הלילה של עיר דוד

עיר דוד גאה להציג: "הללויה"  מופע ייחודי ומרגש המגולל את סיפור תחייתה של ירושלים הקדומה והמוקרן בטכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך על גבי עתיקות עיר דוד,  תחת כיפת השמים! לפני למעלה מ-2,000 שנה, חרבה ירושלים – והחלה גלות בבל.

לאחר 70 שנה וכנגד כל הסיכויים, מצליח נחמיה בן חכליה לרתום את האימפריה הגדולה ביותר בעולם לצאת למסע מסוכן לירושלים בראש משלחת קטנה ולהקים מחדש את ירושלים החרבה, תוך התמודדות עם קשיים מבית ואויבים מחוץ. 

מסלול הסיור 

פסטיבל עמק המלך - חינם

משרד ירושלים ומורשת בשיתוף עיר דוד מזמינים אתכם ליהנות מפסטיבל קייצי וססגוני לכל המשפחה, ללא תשלום! במרחק הליכה קצר משער האשפות ומהכותל המערבי, בערוץ נחל הקדרון שבין עיר דוד להר הזיתים, משתרע עמק המלך. עצי זית מוריקים, חומות העיר העתיקה המתנשאות ברקע וצלילי פעמונים המגיעים מרחוק, יוצרים אווירת קדומים קסומה ועוצרת נשימה. את פניכם יקדם אוהל אירוח בסגנון קדום, סדנאות פעילות לילדים- הכנת חלילים, הטבעת מטבעות, סדנת פסיפס, הכנת פיתות, רכיבה על גמלים ומופע רחוב מיוחד!

מסלול הסיור 

עיר דוד המקראית - פסח 2018

אתם מוזמנים להכיר את הגרעין הקדום ממנו צמחה ירושלים שכולנו מכירים. כאן, על גבעת דוד הסמוכה לכותל המערבי, נולדה העיר ירושלים לפני אלפי שנים. הצטרפו אלינו למסע מרתק אשר ייקח אתכם אל בטן האדמה, מתחת לעיר ירושלים לחשיפת צפונותיה של ירושלים הקדומה.

עיר דוד - כָּאן הַכֹּל הִתְחִיל

מסלול הסיור 

סיור בעיר דוד המקראית - מסע בזמן אל המקום שבו הכל התחיל

 
 
"כאן הכל התחיל": על גבעת עיר דוד, הסמוכה לכותל המערבי, נולדה העיר ירושלים לפני אלפי שנים.
מסלול הסיור 

יד אבשלום קדרון ושטח E

בסיור זה נטייל בחלקו של ערוץ נחל קדרון, המפריד בין עיר דוד והר הבית לבין הר הזיתים, ואשר היה במשך דורות גבולה המזרחי של ירושלים. בימי בית שני נבנו בנחל קדרון מצבות קבורה מפוארות ומרשימות המוכרות כיד אבשלום, קבר זכריה וקבר בני חזיר. בסיור זה נתרשם מפארן ומייחודיותן של מצבות הקבורה הקדומות, ונעמוד על סיפורן ועל המסורות והמנהגים שנקשרו בהן לאורך שנות ההיסטוריה.
רמת קושי :  בינונית – קשה 
אורך הסיור: שעה וחצי
 
מסלול הסיור 
פסח 2016 בעיר דוד

פסח 2016 בעיר דוד

סיורים ואטרקציות לכל המשפחה

עיר דוד פינת הכותל - פסח 2018

אתם מוזמנים לצפות ביסודות הכותל המערבי – מתחת לאדמה בסיור מרתק מבית עיר דוד. הצטרפו אלינו במסע אל ירושלים של ימי הורדוס ובית המקדש השנימתחת לרחוב המרכזי של העיר הקדומה, חבויה תעלה תת קרקעית ששימשה למסתור עבור אחרוני המורדים ערב חורבן בית המקדש.
מסלול הסיור 
Syndicate content
אין פעילות יותר טובה ליום קיץ חם מהליכה בנקבת חזקיה ובמנהרות התת קרקעיות  
משפחת בראון, ארה"ב
עיר דוד בפייסבוק ועוד רשתות חברתיות