ימי כייף לקבוצות באתרי עיר דוד

Share this

עיר דוד מציעה מגוון חוויות לקבוצות מאורגנות בהתאמה אישית.

לתיאום ימי כייף לקבוצות: מעיין 077-9966728

סיורים מודרכים מותאמים אישית

סיורים מודרכים בגן לאומי עיר דוד: אל מערכת המים של ירושלים הקדומה ויסודות הכותל המערבי והדרכה אישית ברחבי העיר העתיקה והשוק.

הללויה – מופע הלילה של עיר דוד

עיר דוד חושפת את סיפור התחיה של ירושלים הקדומה במופע ייחודי ומרגש המוקרן בטכנולוגיה עילית פורצת דרך ראשונה מסוגה בישראל, על גבי עתיקות עיר דוד, תחת כיפת השמים!

סיורי סגווי בטיילת ארמון הנציב

מקסימום חוויה במינימום מאמץ! הצצה מרתקת אל פינות חמד חבויות ותצפיות מרשימות לאורך המסלול. גלו את שבילי הטיילת הפורחים, הרחק מתנועת כלי רכב ובליווי מדריך מוסמך. חוויה מיוחדת במינה החושפת צד חדש ומרתק ביופייה של ירושלים.

מתחמי אירוח אישיים

"חצר המלך" - מתחם האירוח הקולינארי של הגן הלאומי עיר דוד מאפשר לכם ליהנות מארוחה איכותית, בשרית, כשרה וטעימה לקבוצות. המקום מקורה ומחומם בחודשי החורף.

במרחק הליכה קצר מהכותל המערבי, במרחב הפורח של הגן הלאומי עיר דוד, ממתין לכם מתחם נוח ומונגש באווירה ירושלמית נעימה ובמחירים נוחים.

טעימות בשוק

חווייה ירושלמית חדשה מבית עיר דוד: סיור טעימות מודרך בשוק מחנה יהודה!
כרטיס הטעימות שהכנו יחתום את היום המיוחד שלכם בירושלים עם טעם של עוד. הכרטיס כולל בחירה של טעימות עלי גפן, חומוס מקומי, כנאפה ירושלמי ועוד...
ההדרכה מלווה את הסיור סביב סיפורו המרתק של שוק מחנה יהודה, שהוא סיפור התפתחותה של ירושלים במאה השנים האחרונות. בסיור ניפגש עם המאכלים העדתיים שיספרו לנו את סיפור העליות לירושלים במאה ה-19, כל אחת מהן עם המאפיינים והטעמים הייחודיים לה.
 

לתיאום ימי כיף לקבוצות: מעיין 077-9966728

סגווי
עיר דוד בפייסבוק ועוד רשתות חברתיות