עדכונים

סיורים ואטרקציות בירושלים הקדומה

חדשות ואירועים

שריינו מקומכם מראש לחוויית ביקור בטוחה על פי הנחיות התו הסגול
על החותם מופיע ענף המתאר ככל הנראה את צמח בושם האפרסמון

סוכות באתרי עיר דוד

Share this

אתרי עיר דוד פתוחים תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות. לצפייה בהנחיות >>

הללויה  מופע הלילה של עיר דוד

מופע ייחודי ומרגש המגולל את סיפורה של ירושלים הקדומה ומשיב אותה לחיים בעזרת טכנולוגיה פורצת דרך, על גבי העתיקות ותחת כיפת השמיים.

הסעות ללא תשלום יצאו מחניון מתחם התחנה הראשונה כ-40 דקות לפני תחילת המופע.

לפרטים והזמנות

 

סיור מודרך בעיר דוד פינת הכותל

מתי לאחרונה חזרתם 2,000 שנה אחורה בזמן? הגן הלאומי עיר דוד פותח בפניכם צוהר אל ירושלים של ימי הורדוס ובית המקדש השני. מתחת לרחוב המרכזי של העיר הקדומה, חבויה תעלה תת קרקעית ששימשה למסתור עבור אחרוני המורדים ערב חורבן בית המקדש. המסלול מסתיים ביסודות הכותל המערבי מתחת לפני הקרקע – הצצה חד פעמית אל העולם המסתתר ממש מתחת לאבנים העצומות.

לפרטים והזמנות

 

סיור מודרך בעיר דוד המקראית

הליכה לאור פנסים בבטן האדמה במימי נקבת השילוח, תעלומות מרתקות מן העבר המקבלות מימד נוסף ומרגש ותצפית פנורמית אל ירושלים הקדומה, אלו הן רק חלק מהחוויות הממתינות לכם במהלך הסיור. בואו לגלות היכן הכל התחיל!

לפרטים והזמנות

 

עיר דוד מתעוררת לחיים!

חדש: סיור עצמאי בעיר דוד, המועבר בטכנולוגיה חדשנית, באמצעות משקפי מציאות מדומה והדרכה וירטואלית, המעניקים צבע, קול ותחושה לסיפורים של ירושלים.

לפרטים והזמנות

 

כניסה לגן הלאומי עיר דוד

סיור עצמאי בעיר דוד כולל עמדות הדרכה וירטואליות: ברחבי האתר פזורים עמדות לסריקת ברקוד עם סרטוני המחשה במוקדי העניין. תוכלו לבקר ולהנות מחוויה משפחתית ומעשירה. הכרטיס כולל כניסה לעיר דוד, ללא סיור מודרך.

לפרטים והזמנות

 

סיורי סגווי בארמון הנציב

סיור בין נופיה המרהיבים של טיילת ארמון הנציב בירושלים. הסיור עובר בין תצפיות יפהפיות, פינות חמד חבויות, והנופים שאפשר לראות רק בירושלים!

לפרטים והזמנות

 

קמפינג ירושלמי ביער השלום

כשהערב יורד על המולת העיר, יש מקום אחד שבו הכל מתחיל: קמפינג ירושלמי ביער השלום. מאפשר לכם את כל היתרונות: הולכים לישון ביער, קמים בעיר!

במרחק הליכה ממתחם התחנה הראשונה, מחכה לכם חניון לילה ביער קסום שמאגד את כל מה שטוב בחופשה: ימים מלאי הנאה בירושלים, והזדמנות ליהנות מהשקט שבטבע ולצפות בכוכבים בכל לילה.

לפרטים והזמנות

 

לצאת מהקווים  סיור לאורך הקו העירוני

סיור מרתק בעקבות 'הקו העירוני' שעיצב את פניה של ירושלים באותן שנים. חוויה מרתקת בין פינות טבע וסמטאות מסתוריות, המשלבת את הסיפורים, המורשת והפולקלור שהתפתחו בעיר החצויה. הסיור ללא עלות ומותנה בהרשמה מראש

לפרטים והזמנות 

 

החוויה הארכיאולוגית בעמק צורים

בואו לגלות אוצר! בגן הלאומי עמק צורים מתקיים פרויקט מיוחד בו כל אחד יכול להיות ארכיאולוג ליום אחד ולנסות לחשוף ממצאים עתיקים בסינון העפר שמקורו במבנים היסטוריים בירושלים הקדומה!  

לפרטים והזמנות

 105155 (1).png
עיר דוד בפייסבוק ועוד רשתות חברתיות